Mornar II – Sutomore: 69 – 76 (18:21, 16:20, 15:20, 20:15)

Bar: SD „Topolica“, igrano bez prisustva publike.
Sudije: Sanjin Kertbijev, Mihailo Krivokapić, Miloš Adžić.

Mornar II: Vujošević 15, P. Lekić, Glendža 3, Cenović 5, Živanović 19, Minić, L. Lekić, Kovačević 8, Vreteničić 6, Vesković 7, Marljukić 6, Ulama.

Sutomore: Masoničić, Noveljić 7, Chanine 6, Novaković, Stojanović, Stanišić 22, Đuković 11, Eskici 2, Popović 3, Gvozdenović, Radević 8, Rajović 17.

U zaostaloj utakmici osmog kola Prve B košarkaške lige, Sutomore je pobijedilo drugu ekipu Mornara 76:69.

Sutomore je upisalo treći trijumf u šampionatu, dok je Mornar II doživio četvrti poraz.

Gradski derbi je opravdao očekivanja, a gosti su bili bolji rival u tri četvrtine, dok su domaći u poslednjih deset minuta pokazali snagu.

Sutomore je na poluvremenu imalo prednost od sedam poena (41:34), da bi uoči poslednjih deset minuta gosti ušli sa vođstvom od 12 poena (61:49).

U poslednjem kvoteru, Mornar II je zaigrao mnogo bolje, ali do potpunog preokreta nije mogao.

U pobjedničkom sastavu Marko Stanišić je bio najbolji sa 22 poena. Miloš Rajović je postigao 17, a Danijel Đuković 11 poena.

Balša Živanović je u ekipi Mornara II bio najjefikasniji sa 19 poena. Nemanja Vujošević je upisao 15, a Nemanja Kovačević 8 koševa.