Akademik – Šušanj: 84:66 (14:23, 24:12, 25:11, 21:20)

Podgorica: Sala Sportskog i kulturnog centra UCG, gledalaca oko 50.
Sudije: Karolina Radinović, Nikola Patković, Uroš Bakrač.

Akademik: Ni. Janković 11, Lasica, Zečević 13, Šljivančanin 9, Savović 7, Popović 15, Zogović 9, Gardašević 2, Ne. Janković, Nikolić, Kruška 18.

Šušanj: Radović 21, Šorović, N. Pejović 4, Vušurović, Vuković 15, Pečurica 2, Đonović, Popović 16, Vešković 7, Bogdanović, Petaković, V. Pejović 1.

Košarkaši Šušanja poraženi su od podgoričkog Akademika 84:66, u utakmici šestog kola Prve B lige.

Barani su odlično otovorili utakmicu i prvu četvrtinu riješili u svoju korist 23:14, da bi do poluvremena domaćin uspio da nadoknadi minus i na odmor ode sa tri poena prednosti 38:35.

Uoči poslednjih deset minuta Akademik je ušao sa prednošću od 17 poena i tu prednost uspio da sačuva do kraja meča.

Radomir Kruška je bio najjefikasniji sa 18 poena, tri manje je dodao Vuk Popović, dok su još dvocifreni bili Boris Zečević sa 13 i Nikola Janković sa 11 poena.

U ekipi Šušanja Lazar Radović je bio najjefikasniji sa 21 poenom, Milo Popović je dodao 16, a Mahmut Vuković 15 poena.