Jedinstvo – Luka Bar: 1-3 (25:22, 17:25, 14:25, 18:25)

Bijelo Polje: Dvorana OŠ “Marko Miljanov, igrano bez prisustva publike.
Sudije: Stefan Osmajić i Nemanja Radivojević (Podgorica)

Jedinstvo: Kolić 3, S. Rakočević, Krgović 4, Veličković, Popović, D. Rakočević 7, Raonić, Balazo, Magdelinić 9, Madžgalj 11, Peković, Šebek, Jevrić 6, Radović.

Luka Bar: Petrović 9, Kostić 7, Cenović, Hodžić, Kovačević 5, Pepđonović 6, Martinović, Tvrdišić 13, Vukoslavčević 6, Vuković 18, Smolović, Ražnatović.

Aktuleni šampion i lider prvenstva pobijedio je u Bijelom Polju domaće Jedinstvo  3:1, u utakmici 10. kola Prve lige.

Poslije prvog seta koji je pripao domaćinu, u nastavku su Baranke zaigrale kako se od njih očekuje i poslije 75’ minuta efektivne igre stigle do pobjede.

Dijana Vuković je bila najjefikasnija sa 18 poena, dok je Tijana Tvrdišić nanizala 13 poena.

U domaćem sastavu Gordana Madžgalj je bila dvocifrena sa 11 poena.

U narednom kolu koje je na rasporedu u srijedu, u Baru se igra novi gradski derbi između Galeba i Luke Bar.