Fudbaleri Hajduka upisali prvi trijumf: Barani bolji od Budve

Fudbaleri Hajduka pobijedili su Budvu 3:2, u utakmici petog kola Lige Udruženja klubova FSCG – Jug.

Gosti su poveli golom kapitena Miloša Rackovića u 20′ minutu, da bi Mario Barabaš u 43′ minutu prvog dijela izjednačio.

Budvani su do nove prednosti došli golom Andrije Krivokapića u 58′ minutu, a Almin Balić u 75′ minutu donio novo izjednačenje domaćinu.

Barani su do prvog trijumfa u sezoni došli golom Nemanje Đurkovića u 89′ minutu.

Fudbaleri starobarske Sloge u ovom kolu bili su slobodni, dok je Orjen savladao ekipu Lovćena 3:0. Za utorak su zakazani dueli; Otrant-Olympic – Sloga Radovići i Obilić – Cetinje.

U narednom šestom kolu koje je na rasporedu 18. oktobra sastaće se; Sloga Stari Bar – Otrant-Olympic, Lovćen – Hajduk, Budva – Obilić i Sloga Radovići – Orjen.