Baranin Nikola Jovetić osvojio sarajevski turnir “Kickboxing Grand Prih BIH, u disciplini low kick do 63.5 kg

Nikola Jovetić nastupao je ovog vikenda na veoma jakom međunarodnom turniru “Kickboxing Grand Prih BIH – Sarajevo” ostvarivši izvanredan rezultat ! Na takmičenju na kojem je učešće uzelo preko 700 takmičara iz 15 evropskih zemalja, Jovetić je osvojio prvo mjesto u svojoj disciplini,  a ujedno je proglašen i za najboljeg juniora ovog medjunarodnog turnira.

Nikola Jovetić

Iako po pravilima nije dozvoljeno da borac radi više od dva meča u istom danu, Nikola je odradio čak tri, i sva tri dobio i osvojio turnir! Radio je u disciplini low kick u kategoriji do 63.5 kg

U četvrtfinalu ubjedljivo je pobjedio Mirzu Mujanovića iz kluba Ilidža- Sarajevo!

U polufinalu je savladao Hajrudina Mahmutovića iz kluba “Superpro” takođe iz Sarajeva, dok je u finalu bio bolji od Alema Merdana iz Zenice !

Sa takmičenja u Sarajevu

Jovetić je za naš portal kazao da je veoma zadovoljan ostvarenim i da se nada da će biti još ovakvih rezultata tokom sezone. Ujedno se zahvalio svojim trenerima, a ovog puta je u njegovom uglu bio Dejan Pavić. Pored toga istakao je zahvalnost svima koji su ga bodrili i koji mu pružaju nesebičnu podršku, a posebno je istakao profesore iz “Ekonomske škole” u Baru i razrednu Ismetu Dabović koji imaju veliko razumijevanje za njegovu karijeru, ali i podršku, kazao je Nikola.