Bar: SD „Topolica“, igrano bez prisustva publike.
Sudije: Slađana Martinović i Milica Pavićević (Podgorica)

Sedmerci: Mornar 7 (8:5) – Zeta (2:2)
Isključenja: Mornar 7 (12′ minuta) – Zeta (8′ minuta)

Mornar 7: Matas (4 odbrane), Bojović (2 odbrane), Ahmemulić, Đokić 1, Ćetković, Maljević, Muratović 2, Pepić 7, Slović, Miljanić 3, Mandić, Nikolić, Rakočević, Truš 8, Mujić 5, Femić.

Zeta: Maraš (9 odbrana), Micevski 6, Đurović 2, Skrobanović, Knežević 2, Krstović, Piperović 1, Lazović, Adžić, Ajković 4, Ceklić 4, Kukuličić, Matanović, Raičević, Bebić 1, Zečević 6.

Rukometašice Mornara 7 izgubile su prvi bod u ovogodišnjem prvenstvu Druge lige. U okviru 14. kola liderke na tabeli su u dvorani „Topolica“ odigrale sa Zetom bez pobjednika 26:26, poluvrijeme (11:13).

Da će biti problema tokom meča pokazao je sam start utakmice u kojoj su gošće poslije osam minuta vodile (0:5), a Baranke prvi gol postigle preko Tine Truš tek u 10′ minutu.

Gošće su uglavnom odražavale četiri gola prednosti u prvom poluvrermenu, da bi do odlaska na odmor Baranke smanjile prednost rivalki na dva gola (11:13).

U nastavku je viđena velika borba sa dosta grešaka na obje strane, a prvi put su domaće do minimalne prednosti stigle golom kapitenke Indire Mujić u 34′ minutu (15:14).

Na isteku 49′ minuta Baranke su imale četiri gola viška (22:18), poslije golova Tine Truš, ali su gošće preko Jovane Ajković na tri minuta prije kraja izjednačile na (24:24).

Iako su domaće u finišu susreta, odnosno na dva minuta prije kraja imale dva gola prednosti 26:24, nijesu uspjele da stignu do pobjede.

Gošće su stigle do izjednačenja poslije golova Jovane Ajković i Suzane Zečević koja je izjednačujući gol postigla 30-tak sekundi prije kraja kraja meča.

Najjefikasnija u ekipi iz Bara bila je Tina Truš sa 8 golova. Dina Pepić je postigla 7, a Indira Mujić dva gola manje.

U gostujućem sastavu pored raspoložene golmanke Dragane Maraš, Nađa Micevski i Suzana Zečević su postigle po šest golova.

Komovi su u okviru ovog kola danas savladali Berane 2003: 29:23, dok će sjutra da igraju Podgorica 2013 i Ulcinj.

U 15. kolu koje se igra narednog vikenda, sastaće se; Ulcinj – Mornar 7, Zeta – Komovi i Berane 2003 – Podgorica 2013.