Velika tri boda za Mornar u Nikšiću

Fudbaleri Mornara pobijedili su večeras u Nikšiću ekipu Sutjeske 1:0, u utakmici 11. kola Meridianbet Prve crnogorske lige. Gol za ogromna tri boda postigao je Balša Dubljević u 68. minutu.

Barani su igrom ali i osvajanjem tri boda još jednom potvrdili da im Nikšićani „leže“ kao rival.

Gosti su bili ravnopravan ako ne i bolji takmac tokom većeg dijela meča i u nekoliko navrata su kako u prvom tako i drugom poluvremenu opasno ugrozili gol Sutjeske.

Fudbaleri Mornara su trećim trijumfom u sezoni stigli do 15 -og boda u sezoni uz šest remija i dva poraza i trenutno su sa Nikšićanima na diobi petog mjesta prvoligaške tabele.

Do ovog trenutka završena je većina mečeva ovog kola. Rudar je remizirao sa Jedinstvom u Pljelvjima 2:2, Dečić u derbiju kola nadigrao Budućnost 2:0. dok je Petrovac u gostima slavio protiv Mladost Lob.bet 2:0.

U  narednom kolu u subotu 7. oktobra Mornar dočekuje podgoričku Mladost Lob.bet.