Rukometašice Mornara 7 poražene u Podgorici

Rudar – Mornar 7: 31:20 (16:9)

Rukometašice barskog Mornara poražene su večeras u Podgorici od Rudara 31:20, u utakmici prvog kola SBbet Prve lige.

Golom Nine Đokić gošće su povele 1:0, i to je bilo sve od mlađanog sastava iz Bara u ovoj utakmici.

U nastavku je iskusniji i kvalitetniji tim Rudara zaigrao prema očekivanju i već do poluvremena riješio pitanje pobjednika.

U drugom dijelu prednost Rudara je rasla do maksimalnih “plus 11”. Prvi put he to bilo u 41′ minutu (23:12), što su domaće zadržale do kraja utakmice.

U ekipi Rudara sve djevojke su se upisale u listu strijelaca, a najjefikasnija je bila Jelena Vukčević sa 7 golova.

Kod Mornara 7 Anita Muratović je postigla 5 golova, Hana Hot 4, a po tri puta golmanke Rudara su savladale Indira Mujić i Nina Đokić.

U trećem kolu koje se igra u dane vikenda, ekipa Mornara 7 je gost Zete, a utakmica je zakazana za subotu 9. oktobar u 13:00 sati.