Poraz Hajduka od Budve

Hajduk – Budva: 0 – 1 (0-1)

Bar: Pomoćni teren SDC „Topolica“, igrano bez prisustva publike.
Glavni sudija: Bogdan Stanić (Cetinje), pomoćnici: Dragan Ražnatović i Miloš Vukićević (Cetinje)

Strijelac: Stefan Đorđević u 36′ minutu (Budva)
Žuti kartoni: Đukić Barjramović, Mećikukić, Milošev (Hajduk) – Kaljević, Racković, Stijepović, Lopičić (Budva).

Hajduk: Đinović, Đukić (Truš), Perunović, F. Barabaš (od 57′ M. Barabaš), Bajramović, Mucević, Balić, Mećikukić (od 67′ Konatar), Mehović, Pavlović, Milošev.

Budva: Lalić, Matejić (od 60′ Franeta), D. Dragićević (od 60′ Žujović), Kaljević, M. Racković (od 82′ Đurišić), Z. Dragićević, Krivokapić (od 90′ Zvicer), I. Racković (od 90′ Vasović), Stijepović, Lopičić, Đorđević.

Fudbaleri barskog Hajduka poraženi su od Budve 1:0, u utakmici 19. kola Lige Udruženja klubova FSCG „Jug“.

U obostrano dopadljivoj fudbalskoj predstavi gosti su do trijumfa stigli golom kapitena Stefana Đorđevića u 36′ minutu.

U drugom poluvremenu su domaći bili bolji rival, mnogo više napadački orijentisani, ali bez konkretne završnice.

Budvani su upisali 11-ti trijumf uz četiri poraza i dva remija, dok je Hajduk dožicvio deveti poraz, uz sedam trijumfa i jedan remi.

Već u srijedu 14. aprila igra se vanredno 20. kolo,  a parovi su: Otrant-Olympic – Hajduk, Cetinje – Lovćen, Orjen – Sloga Radovići i Budva – Obilić. Slbobodna je Sloga iz Starog Bara.