Luka Bar – Galeb Liko Soho Group: 1:3 (20:25, 17:25, 25:23, 14:25)

Bar: SD “Topolica”, gledalaca oko 200.
Sudije: Jelena Mitrović (Podgorica) i Nikola Plamenac (Bar)

Luka Bar: Petrović 15, Balović, Kovač, Adžić, Hodžić 2, N. Martinović 7, Pepđonović 9, Gardašević, Vukoslavčević 3, Raičević, Radišić 4, Tvrdišić, Ražnatović 11, Marković.

Galeb Liko Soho Group: Džerard 4, Šćepanović 4, Krivokapić, Laković 16, Medin, Stojanović, Labović, Radović, Kovačević, Vlaović 3, Dragojević 1, Fergus 22, Čavić 17, Bojić 8.

Odbojkašice Galeba Liko Soho Group-e pobijedile su večeras Luku Bar 3:1 u utakmici 15. kola Prve lige i novom gradskom derbiju.

“Galebice” su do 13-og trijumfa u sezoni (imaju i dva poraza) stigle poslije 90 minuta efektivne igre, dok su “sirene” upisale 4 poraz, a imaju i 11 pobjeda.

Sa večerašnje utakmice u Baru

“Gošće” su mnogo bolje otvorile utakmicu i poslije dva seta imale ubjedljivo vođstvo.

Luka Bar se vratila u trećem setu i smanjila prednost Galeba na 2:1, ali snage za potpun preokret nijesu imale.

Sa utakmice Luka Bar – Galeb LSG

Još jednu sjajnu partiju u ekipi Galeba LSG pružila je Megan Fergus sa 22 poena, Tedora Čavić je upisala 17, a Andrea Laković poen manje.

U ekipi Luke Bar Dušanka Petrović je osvojila 15 poena, a dvocifrena je još bila Mia Ražnatović sa 11 poena.

U narednom kolu sledećeg vikenda Galeb LSG je domaćin ekipi Jedinstva, dok Luka Bar gostuje Mediteranu.