Mornar – Mediteran: 3:1 (25:23, 25:10, 21:25, 25:16)

Bar: SD “Topolica”, gledalaca: 40.
Sudije: Dragana Vučinić i Sava Batizić (Podgorica)

Mornar: D. Stojanović 15, Gojković 6, Radević (libero), Bugarin 13, Đuretić 11, Jovićević 19, Sekulić 3, V. Stojanović 1.

Mediteran: Novaković 5, Nikaljević, Milošević, Tmušić 2, Stanišić, Bigović 12, Ražnatović (libero), Rađenović 1, Zec 11, Kovačević, Jovanović 5.

Odbojkaši Mornara savladali su budbanski Mediteran 3:1, u utakmici 14. kola Prve lige.

Neizvjestan prvi set kojeg su domaći dobili na razliku odredio je nastavak susreta.

Barani su u drugom i četvrtom bili još ubjedljivi, dok su mlađani Budvani osvajanjem seta, ostvarili svoj cilj u ovom meču.

Marko Jovićević sa 19 poena, Dragan Stojanović sa 15, Stefan Bugarin sa 13 i Blažo Đuretić sa 11 poena predvodili su domaći tim do šestog trijumfa u sezoni, dok su kod Budvana bolji od ostalih bili Danilo Bigović sa 12 i Peko Zec sa 11 poena.

Aktuelni šampion Budva trijumfovala je na svom terenu protiv Jedinstva rezultatom 3:0 i tako nastavila seriju bez poraza koja traje tokom čitavog prvenstva.

Mečevima 14. kola završen je ligaški dio sezone. U polufinalu play – off-a igraće Budva – Mornar i Budućnost volley – Galeb Liko Soho Group.