Karatisti Bara najbolji na Kupu Crne Gore

Karatisti Bara pobjednici su Otvorenog Kupa Crne Gore koji je proteklog vikenda održan u Podgorici.

Barski klub do trofeja došao je sa 17 zlatnih, osam srebrnih i 16 bronzanih medalja.

Kao drugoplasirana završila je Iskra sa 10 zlatnih, četiri srebrne i devet bronzanih odličja.

Pobjedničko postolje kompletirao je Omladinac sa deset zlatnih, dvije srebrne i tri bronzane medalje.

Na četvrtom mjestu je kolašinski Gorštak, koji je nastup završio sa osam zlatnih, jednim srebrnim i dva bronzana odličja.

Pljevaljski Potoci osvojili su peto (7z,1s,2b), a Ulcinj šesto mjesto (3z,4s,8b).

Među deset najboljih su još Onogošt (3z,2s,2b), Šampion Nikšić (3z,1s,3b), Ris (3z,0s,7b) i Zeta (3z,0s,2b).

Otvoreni Kup Crne Gore u „Bemaks areni“ okupio je više od 500 takmičara iz 36 klubova i pet država.